Filtry
Producent
Cena
  • od
    do
Produkty tygodnia

Podstawa słupa wbijana 46x46x550 mm
Podstawa słupa wbijana 46x46x550 mm

9,98 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 9,90 zł
szt.
Kapelusz damski SH09 S&G
Kapelusz damski SH09 S&G

37,99 zł

Cena regularna: 39,99 zł

Najniższa cena: 39,99 zł
szt.
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny

19,98 zł

Cena regularna: 39,88 zł

Najniższa cena: 33,90 zł
szt.
GARDENX Robot koszący E1800ST
GARDENX Robot koszący E1800ST

1 898,00 zł

Cena regularna: 2 999,00 zł

Najniższa cena: 2 999,00 zł
szt.
GARDENX Zamiatarka ręczna do trawnika 90015
GARDENX Zamiatarka ręczna do trawnika 90015

378,00 zł

Cena regularna: 398,00 zł

Najniższa cena: 398,00 zł
szt.

Środki owadobójcze

Niektóre owady są szkodnikami, które nie tylko skutecznie niszczą plony, ale stanowią zagrożenie dla ludzi. Preparat owadobójczy przyda się szczególnie w sezonie wiosennym i letnim, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i uprawianym roślinom. Sprawdź, jakie środki do zwalczania owadów oferujemy w sklepie ogrod24.com i wybierz insektycydy, które są najskuteczniejsze.

Jak działają insektycydy?

Insektycydy, czyli owadobójcze środki ochrony roślin wykazują doskonałą skuteczność. Mogą wnikać do organizmu owada przez jego naskórek, układ oddechowy albo łączyć te dwie metody likwidacji szkodników. Warto wybierać takie środki owadobójcze, które są jednocześnie w pełni bezpieczne dla ludzi.

Owadobójcze środki w ofercie ogrod24.com

W naszej ofercie znajdziesz skuteczne środki owadobójcze w formie aerozolu. Sprawdzają się one doskonale w celu odstraszania owadów, takich jak:

  • muchy,
  • meszki,
  • komary.

Proponowane preparaty owadobójcze z powodzeniem zastosujesz wewnątrz pomieszczeń, aby szybko wyeliminować różnego rodzaju owady latające. Wybierz środek owadobójczy do zwalczania konkretnych szkodników albo preparat owadobójczy uniwersalny, który poradzi sobie z różnymi insektami.

W naszym asortymencie dostępne są również środki owadobójcze do likwidacji gniazd os czy szerszeni, zarówno tych, które owady stworzyły wewnątrz pomieszczenia gospodarczego, jak i na zewnątrz. W jeden dzień zlikwidujesz niebezpieczne gniazdo, a duży strumień aerozolu pozwoli Ci wykonać oprysk z bezpiecznej odległości.

Środki owadobójcze – jak je wybierać?

W celu eliminacji szkodników wybierz odpowiedni preparat z dobrym składem. Istotne są substancje czynne insektycydów. Dobierz środki owadobójcze ze względu na:

  • gatunek owadów, których chcesz się pozbyć,
  • warunki, w jakich bytują szkodniki. Dobre preparaty owadobójcze działają zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń,
  • otoczenie. Zwróć uwagę, aby środek owadobójczy skutecznie eliminował żerujące owady, ale jednocześnie był bezpieczny dla ludzi oraz otaczającej przyrody. Środki owadobójcze nie powinny negatywnie oddziaływać na uprawy owoców czy warzyw ani działać niekorzystnie w przypadku roślin ozdobnych, również roślin doniczkowych, które są uprawiane w pomieszczeniach.

Zachowaj szczególne środki ostrożności

Środki do zwalczania owadów zawierają substancje czynne o silnym działaniu. Przed zastosowaniem preparatu dokładnie przeczytaj informacje dołączone przez producenta oraz instrukcję obsługi. Jeśli środek owadobójczy będzie stosowany wewnątrz, konieczne jest dokładne wywietrzenie pomieszczenia. Wszystkie opryski owadobójcze trzymaj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Wybierz skuteczny preparat owadobójczy do zwalczania szkodników i zapewnij sobie optymalny komfort oraz bezpieczeństwo funkcjonowania w gospodarstwie domowym przez cały rok. Stosuj środki owadobójcze, aby ochronić rośliny przed insektami i ciesz się dorodnymi uprawami.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium