Stiga kosiarki

Samodzielne utrzymanie przydomowego trawnika w optymalnym stanie wizualnym wymaga dużego zainteresowania oraz sporej wiedzy na temat sposobu obsługi poszczególnych urządzeń. Duże znaczenie w efektywności pracy ma zatem zachowanie komfortu pracy, jak i wykorzystanie urządzeń najwyższej klasy, które będą pracować efektywnie i bezawaryjnie przez długi czas. Doskonałe rozwiązanie stanowi kosiarka Stiga – urządzenie łączące wysoką wydajność, szeroki zakres regulacji wszystkich parametrów oraz wieloletnią trwałość, a przy tym także korzystną cenę zakupu. Przejrzyj i zamów już dziś!

Które kosiarki Stiga warto kupić?

Marka Stiga ma w swojej ofercie mnóstwo urządzeń stanowiących realną odpowiedź na coraz wyższe oczekiwania współczesnych klientów, którzy liczą zarówno na wysoką wydajność, jak i korzystną cenę zakupu. Połączenie tych cech, które pozornie zupełnie się wykluczają, bywa bardzo trudne w realizacji. Firmie Stiga jednak to się udało, a w jej bieżącej ofercie można znaleźć dziesiątki urządzeń najwyższej klasy, w tym:

  • Kosiarki spalinowe – zdecydowanie najmocniejsze i najwydajniejsze urządzenia w katalogu produktów marki Stiga. Cechują się wysoką użytecznością, praktycznością oraz dużą funkcjonalnością, dzięki którym wykorzystuje się je zarówno w przypadku gospodarstw domowych, jak i firm czy nawet miejskich parków i ogólnodostępnych alejek. Ich wadą, głównie ze względu na charakterystykę pracy jednostki napędowej, jest oczywiście emitowany hałas, który może przekraczać wartości dopuszczalne na danym osiedlu.
  • Kosiarki elektryczne – znacznie cichsze, co wcale nie oznacza, że mniej wydajne. Wszechstronne kosiarki spalinowe mimo dużej mocy nie wszędzie stanowią optymalne rozwiązanie, głównie ze względu na hałas oraz generowanie spalin. Urządzenia zasilane energią elektryczną zapewniają dużą wydajność koszenia, zapewniając idealne wykończenie każdej nawierzchni.
  • Kosiarki akumulatorowe – kosiarkę akumulatorową różni od elektrycznej brak konieczności podłączania przewodu energetycznego. Dzięki temu charakteryzują się pełną mobilnością – można ich używać z łatwością także w obrębie działki rekreacyjnej oraz wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci energetycznej. Są bowiem wyposażone w akumulatory.
  • Kosiarki ręczne – idealne rozwiązanie głównie dla wielbicieli pracy ręcznej i zerowych kosztów bieżącej eksploatacji. Urządzenia te wyposażone są w koła z łożyskami kulkowymi, zasilającymi bęben z nożami ścinającymi trawę – również twardą, zeschniętą i silnie zachwaszczoną.

Czym cechuje się każda kosiarka Stiga?

Kosiarki Stiga uchodzą za doskonały wybór w swojej cenie i fakt ten nie wynika z niczego. Do zalet należy przede wszystkim ich dopracowanie w kwestii mechaniki i techniki. Inżynierzy grupy Stiga zadbali o każdy szczegół – również o ergonomię, dlatego urządzenia ułatwiają koszenie trawnika dla osób o różnym wzroście. Mocne rączki mają szeroki zakres regulacji, a samo urządzenie charakteryzuje się doskonałym wyważeniem, dzięki czemu na każde koło przypada w zasadzie taka sama masa własna.

Dużą zaletą jest także szeroki zakres regulacji. Wszystkie urządzenia mają dużą pojemność kosza, odpowiadającą ich ogólnej wielkości, a także optymalną w stosunku do mobilności szerokość koszenia. Z kolei użytkownik może sam wybrać parametr wysokości koszenia i to w bardzo szerokim zakresie, co ma duże znaczenie w przypadku ogrodów z murawą o niejednolitej długości źdźbeł trawy.

Kosiarki do trawy Stiga Collector i pozostałe mają także rowkowane koła tylne, dzięki którym można ciąć ją nawet w przypadku szczególnie niekorzystnych i miękkich, sypkich lub luźnych podłoży.

Kosiarki Stiga – ciekawe parametry techniczne

Kosiarki Stiga są urządzeniami, które w naszej ofercie nie znalazły się przypadkowo, łączą bowiem najwyższą jakość wykonania ze stosunkowo korzystną ceną zakupu. Wszystkie modele, poza zbieraniem trawy do zbiorników, występują w opcji z funkcją mulczowania, dzięki której można nawozić trawnik ściętymi źdźbłami. Dla wielu ogrodników ma to wręcz fundamentalne znaczenie.

Kosiarka spalinowa, elektryczna, akumulatorowa oraz ręczna marki Stiga cechuje wysoka wydajność zbierania trawy, a także idealne połączenie ergonomii pracy z korzystną ceną. Dlatego zachęcamy do zakupu już dziś, a w razie pytań do ich zadawania naszym konsultantom. Chętnie pomożemy na pytania natury technicznej, obejmujące np. wysokość koszenia czy model silnika, a także rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące dostosowania konkretnego wariantu do wybranych zastosowań.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium