Kosiarki spalinowe z napędem

Wielu osobom koszenie trawy kojarzy się wyłącznie ze żmudną pracą oraz wielogodzinną walką z własnym zmęczeniem. Szczególnie duży kłopot mają właściciele największych ogrodów, w których prace mogą zajmować wiele godzin. Wcale nie musi tak być. Nowoczesne kosiarki spalinowe umożliwiają błyskawiczne docięcie trawy, nie wymagają do prądu do działania oraz dużego nakładu pracy ręcznej, poza oczywiście samym prowadzeniem urządzenia. Przejrzyj wszystkie kosiarki spalinowe z napędem i złóż zamówienie już dziś na wybrany model w atrakcyjnej cenie, którą można negocjować.

GARDENX Kosiarka Spalinowa TB46S11 GARDENX Kosiarka Spalinowa TB46S11
Producent: GardenX
Cena:

898,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
GARDENX Kosiarka Spalinowa TB53S11 GARDENX Kosiarka Spalinowa TB53S11
Producent: GardenX
Cena:

1 098,00 zł

szt.
zobacz więcej
GARDENX Kosiarka Spalinowa TB53S11E GARDENX Kosiarka Spalinowa TB53S11E
Producent: GardenX
Cena:

1 198,00 zł

szt.
zobacz więcej
HUSQVARNA Kosiarka spalinowa LC 140SP HUSQVARNA Kosiarka spalinowa LC 140SP
Producent: husqvarna
Cena:

1 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
STIGA Kosiarka spalinowa COLLECTOR 548 S STIGA Kosiarka spalinowa COLLECTOR 548 S
Producent: stiga
Cena:

1 598,00 zł

szt.
zobacz więcej
Stiga Kosiarka spalinowa Combi 748 SE Stiga Kosiarka spalinowa Combi 748 SE
Producent: stiga
Cena:

2 419,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kosiarki spalinowe – czym się charakteryzują?

Kosiarka spalinowa z napędem jest wyposażona przede wszystkim w silnik spalinowy, który wprawia w ruch elementy tnące na skutek spalania paliwa. Jednostka napędowa stanowi podstawową zaletę tego urządzenia i zarazem także największy wyróżnik względem pozostałych. Kosiarka jest:

  • Wygodna – kosiarkę spalinową można użytkować przez wiele godzin podczas jednostajnej, wymagającej pracy. Sprawny system chłodzenia obniża temperaturę jej pracy, a możliwość uzupełniania paliwa w zbiorniku sprawia, że wydajne kosiarki spalinowe mogą pracować nieprzerwanie przez wiele godzin dziennie. Warto mieć jednak na uwadze ich temperaturę.
  • Bezpieczna – kosiarki do trawy spalinowe są także w pełni bezpieczne nawet w trakcie nagłych opadów deszczu. Wiele osób starszych obawia się pracy z urządzeniami elektrycznymi w chwili wystąpienia niewielkiej mżawki. Całkiem słusznie – nawet minimalnie uszkodzona izolacja przewodu zasilającego może stanowić ogromne niebezpieczeństwo. Kosiarka ogrodowa spalinowa, podobnie do auta osobowego, może być używana nawet w trakcie opadów deszczu.
  • Niezawodna – warto wiedzieć, że kosiarka ogrodowa spalinowa może zapewniać wiele lat bezusterkowej pracy, ma w tym jednak udział jej prawidłowa konserwacja i serwisowanie. Urządzenia te nie wymagają przyłącza do sieci elektrycznej, jednak potrzebują zainteresowania w kwestii uzupełniania oleju (jeśli występuje) lub smarowania niektórych elementów mechanicznych smarem bądź innym czynnikiem zmniejszającym tarcie.

Kosiarki spalinowe – różnice pomiędzy urządzenia

Każda kosiarka do trawy spalinowa wyposażona jest z reguły w szereg bardzo dużych udogodnień, które zwiększają wydajność pracy, zmniejszając jednocześnie zmęczenie operatora.

Różna jest przede wszystkim pojemność kosza, która mówi nam o tym, ile odciętej trawy będziemy w stanie zmagazynować do czasu jego opróżnienia poza miejscem pracy. Istotny jest także wyrzut boczny ścinków, dzięki któremu ścięta trawa jest wyrzucana w jednym z kilku kierunków. Dla wielu osób najlepszym rozwiązaniem będzie zakup urządzenia z funkcją mulczowania. Poszczególne modele różni także szerokość koszenia, która ma wpływ na możliwość szybkiej pielęgnacji dużych powierzchni, a także wiele innych parametrów, które mogą wpłynąć na komfort ich użytkowania, np. regulowane i ergonomiczne rączki czy funkcja zmiany wysokości koszenia.

Kosiarka spalinowa z napędem – dlaczego warto ją kupić w naszym sklepie?

W naszym sklepie wszystkie kosiarki do trawy spalinowe cechują się przede wszystkim znakomitą jakością, stawiamy bowiem na znane marki oraz na takie urządzenia, dla których wielogodzinna praca nie stanowi dosłownie żadnego problemu. Każda jest w pełni nowa i objęta okresem gwarancyjnym, a przy tym także korzystnie wyceniona.

Zamów już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Życzymy udanych zakupów!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium