Filtry
Produkty tygodnia

GARDENX Zamiatarka ręczna do trawnika 90015
GARDENX Zamiatarka ręczna do trawnika 90015

378,00 zł

Cena regularna: 398,00 zł

Najniższa cena: 398,00 zł
szt.
Podstawa słupa wbijana 46x46x550 mm
Podstawa słupa wbijana 46x46x550 mm

9,98 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 9,90 zł
szt.
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny

19,98 zł

Cena regularna: 39,88 zł

Najniższa cena: 33,90 zł
szt.
Kapelusz damski SH09 S&G
Kapelusz damski SH09 S&G

37,99 zł

Cena regularna: 39,99 zł

Najniższa cena: 39,99 zł
szt.
GARDENX Robot koszący E1800ST
GARDENX Robot koszący E1800ST

1 898,00 zł

Cena regularna: 2 999,00 zł

Najniższa cena: 2 999,00 zł
szt.

Husqvarna dmuchawy do liści

Dmuchawa do liści Husqvarna to doskonałe rozwiązanie dla większości właścicieli przydomowych ogródków, w których spadające jesienią liście negatywnie wpływają na estetykę całej przestrzeni. Usunięcie ich za pomocą tego urządzenia nie stawia przed ogrodnikiem żadnego problemu – wystarczy ją, zależnie od wariantu, podłączyć do prądu lub zalać odpowiednią benzyną i od razu przejść do pracy. Przejrzyj każdy odkurzacz do liści Husqvarna i złóż zamówienie już dziś!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Najważniejsze cechy dmuchaw do liści Husqvarna

Dmuchawa do liści Husqvarna ma mnóstwo zalet wynikających przede wszystkim z jej konstrukcji. Urządzenia te są bowiem przeznaczone do generowania wysokiego ciśnienia powietrza, którym można z łatwością przetaczać liście w wybrane miejsce ich zbioru. Wydajna dmuchawa ręczna zapewnia wysoką moc wydmuchu, jest także bardzo poręczna dzięki wylotowi powietrza umieszczonemu w ergonomicznym miejscu. W efekcie każda dobrze wyważona dmuchawa ręczna marki Husqvarna łączy kilka zalet, w tym:

  • komfort eksploatacji,
  • wysoką moc wydmuchu,
  • szybką pracę,
  • możliwość utrzymania ogrodu lub alejek i chodników w idealnym stanie wizualnym.

Zastosowanie metod tradycyjnych, takich jak np. standardowych grabi i różnych narzędzi ręcznych, ciężko uznać za efektywne. Schylanie się oraz ogromny nakład pracy sprawia, że narzędzia te nie cechuje optymalna łatwość użytkowania, przez co coraz częściej ustępują miejsca nowoczesnym dmuchawom. Nie wiesz jakiej marki model wybrać? Odpowiednim rozwiązaniem zawsze jest firma Husqvarna. Dmuchawa jej produkcji zawsze cechuje wysoka moc wydmuchu oraz łatwość użytkowania, jak i łatwe uruchamianie. Nie bez znaczenia jest także niska waga – nawet tylko 2 kg przy niespełna 10 N siły wydmuchu.

Husqvarna – dmuchawa do liści w wielu wariantach

Każda dmuchawa Husqvarna charakteryzuje się co prawda wysoką jakością, poszczególne modele różni natomiast sposób ich zasilenia, zatem także wydajność. Co ciekawe jednak, mimo doskonałej jakości zastosowanych komponentów, każda dmuchawa ręczna, która łączy wysoką jakość z ponadprzeciętną wytrzymałością, nie musi kosztować fortuny.

  • Dmuchawa spalinowa Husqvarna – wysokowydajna, efektywna i w zasadzie przeznaczona do wszystkich zadań, również tych profesjonalnych. Urządzenia te charakteryzuje wysoka siła wydmuchu, rzędu 13 N, jak i doskonale wyważona konstrukcja, która znacznie zmniejsza dyskomfort spowodowany pracą urządzeniem spalinowym. Urządzenie cechuje także łatwe uruchamianie dzięki technologii Smart Start, zastosowaniu nowoczesnej pompy paliwowej.
  • Dmuchawa akumulatorowa Husqvarna – znacznie mniejsza, co wcale nie oznacza, że mniej wydajna. Jest idealna do prac przydomowych, a dzięki wylotowi powietrza w linii uchwytu charakteryzuje się przewidywalnym i pewnym ruchem powietrza.

Przejrzyj wszystkie urządzenia już dziś, obejrzyj także każdy odkurzacz do liści Husqvarna, który – w przeciwieństwie do dmuchawy – wciąga powietrze wraz z liśćmi do pojemnika w celu dalszej utylizacji.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium