Kosy, podkaszarki i wykaszarki Stiga

STIGA Kosa spalinowa BC 535 B STIGA Kosa spalinowa BC 535 B
Producent: stiga
Cena:

849,00 zł

szt.
zobacz więcej
STIGA Podcinarka elektryczna GT 106c STIGA Podcinarka elektryczna GT 106c
Producent: stiga
Cena:

369,00 zł

szt.
zobacz więcej
STIGA Podcinarka elektryczna GT 110c STIGA Podcinarka elektryczna GT 110c
Producent: stiga
Cena:

539,00 zł

szt.
zobacz więcej
STIGA Podcinarka spalinowa GT 330 A STIGA Podcinarka spalinowa GT 330 A
Producent: stiga
Cena:

698,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kosy, wykaszarki i podkaszarki są przeznaczone do utrzymania w odpowiednim stanie wizualnym zaniedbanych lub zachwaszczonych trawników. Wyposażone w bardzo mocne głowice tnące doskonale radzą sobie z uciążliwymi krzewami i cechują się wysoką mobilnością, dlatego sprawdzą się najlepiej w przypadku nierównych nawierzchni, których ścinanie zwykłą kosiarką nie jest możliwe. Kosa Stiga to doskonałe rozwiązanie, dlatego zachęcamy do zakupu już dziś!

Stiga – kosa, która łączy wysoką wydajność z korzystną ceną

Każda kosa Stiga dostępna w naszym sklepie cechuje się przede wszystkim ponadprzeciętną jakością, dzięki której urządzenia na długo zachowują wszystkie swoje właściwości. Kosy, głównie za sprawą bardzo dużej mocy i wysokiej wydajności, radzą sobie doskonale w koszeniu trawy w miejscach wymagających szczególnie dużego zaangażowania, np. na dużych wzniesieniach, nierównym i górzystym terenie oraz wszędzie tam, gdzie rosną szczególnie uciążliwe zarośla, niemożliwe do usunięcia za pomocą standardowej kosiarki do trawy.

Każda kosa Stiga mimo dużej mocy generowanej w trybie ciągłym cechuje wysoki komfort pracy, wynikający z ich precyzyjnego wyważenia oraz stabilnej, mocnej konstrukcji. Kosa charakteryzuje także duża szerokość robocza oraz wzmocnienia, które absorbują wstrząsy przenoszone przez uchwyty na dłonie operatora.

Stiga – podkaszarka dla wymagających ogrodników

Podkaszarka Stiga to urządzenie o nieco innej charakterystyce pracy. Mają przede wszystkim znacznie mniejsze wymiary zewnętrzne oraz niższą masę, przez co takie kosy spalinowe doskonale sprawdzą się w przypadku docinania miejsc trudnodostępnych, takich jak obrzeża, narożniki, przestrzenie wokół jezior i oczek wodnych. Urządzenia, podobnie jak powyższe, mają oczywiście system antywibracyjny, który sprawia, że wybrana podkaszarka oraz każda kosa spalinowa zapewnia pełen komfort użytkowania w trakcie pracy.

Stiga – kosy i podkaszarki o najlepszych parametrach technicznych na rynku

Wykaszarka Stiga, jako nieco mniejszy brat standardowej kosy spalinowej oraz akumulatorowej, stanowi jedno z lepszych rozwiązań. Łączy bowiem poręczne wymiary zewnętrzne oraz niską masę własną z dość wysoką efektywnością pracy, dlatego jest jednym z najlepszych rozwiązań dla osób, które dysponują nierówną powierzchnią w ogrodzie oraz wieloma trudno dostępnymi miejscami, które uniemożliwiają zastosowanie zwykłej kosiarki.

Wszystkie kosy Stiga są oczywiście oryginalne, mają wiele funkcji pomocnych na co dzień, a także są wysoce wytrzymałe, wydajne i trwałe. W efekcie produkty te z łatwością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych nabywców, którzy oczekują zarówno wysokiej jakości, jak i łatwej obsługi. Uchwyt jest ergonomicznie zaprojektowany we wszystkich urządzeniach, a każdy produkt ma silnik o wzmocnionych parametrach, który gwarantuje wysoką sprawność przy minimalnym zużyciu energii.

Przejrzyj wszystkie podkaszarki Stiga i złóż zamówienie już dziś. Zadbaj o trawę wraz z urządzeniami dostępnymi w naszej firmie i zamów urządzenie o charakterystyce pracy zgodnej z Twoimi oczekiwaniami, a w razie pytań zadzwoń do nas lub napisz, chętnie odpowiemy na wszystkie.

Kosy, wykaszarki i podkaszarki spalinowe Stiga

Narzędzia ogrodnicze marki Stiga uchodzą nie bez powodu za urządzenia najwyższej klasy. Nie inaczej jest w kwestii kos, wykaszarek i podkaszarek, które cechują się wysoką jakością wykonania, doskonałymi parametrami technicznymi oraz bezproblemową eksploatacją. Każda kosa spalinowa Stiga znacznie ułatwi utrzymanie przydomowego ogrodu w doskonałym stanie wizualnym i technicznym i sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach, dlatego warto ją zamówić już dziś w naszym sklepie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium