Wiertarki akumulatorowe

Zastosowanie akumulatora w wiertarko-wkrętarce otwiera przed każdym użytkownikiem tego narzędzia mnóstwo możliwości. Podstawową i zarazem także najważniejszą jest brak zależności od sieci energetycznej, a drugą – brak plątaniny kabli. Nie bez powodu po bezprzewodowe narzędzia sięgają amatorzy i profesjonaliści. Przejrzyj wszystkie wiertarki akumulatorowe z funkcją wkrętarki, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki

MILWAUKEE WIERTARKO-WKRĘTARKA M18 BDD-0 MILWAUKEE WIERTARKO-WKRĘTARKA M18 BDD-0
Producent: Milwaukee
Cena:

382,49 zł

Cena regularna: 424,99 zł

Najniższa cena: 424,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MILWAUKEE WIERTARKO-WKRĘTARKA M18 FUEL™ ONE-KEY™ ONEDD2-0X MILWAUKEE WIERTARKO-WKRĘTARKA M18 FUEL™ ONE-KEY™ ONEDD2-0X
Producent: Milwaukee
Cena:

1 438,20 zł

Cena regularna: 1 598,00 zł

Najniższa cena: 424,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MILWAUKEE WIERTARKO-WKRĘTARKA M18FDD3-0X FUEL™ MILWAUKEE WIERTARKO-WKRĘTARKA M18FDD3-0X FUEL™
Producent: Milwaukee
Cena:

1 104,29 zł

Cena regularna: 1 226,99 zł

Najniższa cena: 1 226,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MILWAUKEE WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA M18FPD3-0X FUEL™ MILWAUKEE WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA M18FPD3-0X FUEL™
Producent: Milwaukee
Cena:

947,69 zł

Cena regularna: 1 052,99 zł

Najniższa cena: 1 052,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MILWAUKEE ZESTAW MŁOT WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA SZLIFIERKA 2X AKUMULATOR ŁADOWARKA M18 FPP3Q-502B MILWAUKEE ZESTAW MŁOT WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA SZLIFIERKA 2X AKUMULATOR ŁADOWARKA M18 FPP3Q-502B
Producent: Milwaukee
Cena:

3 823,20 zł

Cena regularna: 4 248,00 zł

Najniższa cena: 2 448,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MILWAUKEE ZESTAW WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA KLUCZ UDAROWY 2X AKUMULATOR ŁADOWARKA  M18 FPP2F3-502X MILWAUKEE ZESTAW WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA KLUCZ UDAROWY 2X AKUMULATOR ŁADOWARKA M18 FPP2F3-502X
Producent: Milwaukee
Cena:

3 403,80 zł

Cena regularna: 3 782,00 zł

Najniższa cena: 3 782,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Do czego służą wiertarki akumulatorowe?

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe mają takie same zastosowania jak klasyczne warianty podłączane podczas pracy do sieci energetycznej. Można nimi wiercić – zarówno w stali, jak i w betonie, drewnie, materiałach syntetycznych czy w aluminium, lecz także wkręcać wkręty, śruby lub kołki, bez konieczności zakupu kolejnego wyspecjalizowanego narzędzia. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa jest z tego względu uznawana za absolutną podstawę każdego warsztatu prywatnego majsterkowicza, jak i fundament firmy realizującej działania związane ze wznoszeniem lub remontowaniem gotowych obiektów mieszkalnych i firmowych.

Czasami wiertarko-wkrętarki akumulatorowe to konieczność, co wynika bezpośrednio z braku dostępu do energii sieci elektrycznej. To częsta przypadłość w domach będących dopiero w budowie lub podczas remontu instalacji elektrycznej mieszkań z rynku wtórnego. Ponadto wielu klientów firm remontowo-budowlanych dość sceptycznie podchodzi do kwestii wykorzystywania w ich pracy prądu instalacji elektrycznej nieprzystosowanej do tak dużych obciążeń bieżących.

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe – cechy

Urządzenia te, jak już wiemy, służą do skręcania mebli, wykręcania śrub czy wkręcania wkrętów w trudno dostępnych miejscach ze względu na brak kabla plączącego się w dłoniach i na posadzkach. Wiertarka akumulatorowa ma jednak więcej cech technicznych, przez które może przydać się w dosłownie każdym gospodarstwie domowym oraz w firmie.

  • Duża pojemność akumulatora – nowoczesne wiertarko-wkrętarki akumulatorowe dostępne w naszym sklepie mają akumulator, który zapewni wiele godzin eksploatacji podczas zwykłego majsterkowania oraz profesjonalnego wiercenia i wkręcania. Akumulatory są w technologii Li-Ion, odpornych na efekt pamięci oraz zbyt szybką utratę właściwości technicznych.
  • Lekka obudowa – każda akumulatora wkrętarka udarowa jest także stosunkowo lekka, gwarantując możliwość dotarcia do praktycznie wszystkich miejsc, np. tuż pod stropem.
  • Dużo usprawnień – obecność akumulatora sprawia, że urządzenie umożliwia pracę w każdych warunkach, zwiększając jednocześnie jej komfort. Prawie wszystkie urządzenia mają uchwyt magnetyczny oraz zaczep do paska, a w większości przypadków do kompletu sprzedażowego zalicza się także mocny kufer transportowy.

Zapraszamy do zakupu już dziś! Z naszej strony gwarantujemy zawsze obsługę na najwyższym poziomie, pomoc na każdym etapie zakupu, jak i pełne zaangażowanie w jak najszybszą realizację zamówienia.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium