Opaski zaciskowe

Opaska na wąż

Opaska na wąż, mimo jej niewielkich rozmiarów fizycznych oraz niskiej wagi, ma bardzo istotne zadanie – umożliwia stworzenie ścisłego, trwałego połączenia węża z różnorodnymi narzędziami oraz akcesoriami stosowanymi w obrębie większości przydomowych ogrodów. Przejrzyj wszystkie zaciski do węży dostępne w naszym sklepie i złóż zamówienie już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Jakie ma cechy każda opaska na wąż dostępna na tej podstronie?

Opaska do węża to niewielkie akcesorium, które służy do mocowania węży gumowych z różnorodnymi urządzeniami ogrodowymi, w tym do spinania rur. Akcesoria są wykonane przeważnie ze stali nierdzewnej, cechującej się wysoką odpornością na rozciąganie oraz na rdzewienie, dzięki czemu doskonale radzą sobie ze szczególnie trudnymi warunkami użytkowania. Opaski zaciskowe do węży mają na jednej stronie lekko żebrowaną strukturę, dzięki której można za ich pomocą ścisnąć dane połączenie i je całkowicie uszczelnić za pomocą niewielkiej śruby zaciskowej znajdującej się na drugim końcu.

Opaski do węży wystarczy mocno ścisnąć w ich docelowym miejscu, po czym dokręcić niewielką śrubę za pomocą śrubokręta. Tyle wystarczy, aby opaska zaciskowa mogła uszczelnić dane połączenie aż do czasu jej poluzowania.

Dlaczego opaski do węży cieszą się tak dużą popularnością?

Opaski na węże są nieodzownym elementem każdego przydomowego czy firmowego ogródka, co wynika w głównej mierze z ich uniwersalności. Dzięki wielu dostępnym rozmiarom możesz dopasować obejmy do praktycznie wszystkich zastosowań, w tym do średnicy przewodów czy przyłączy w wybranym urządzeniu. Każdy produkt ma wysoką jakość i jest przy tym niezwykle prosty w montażu. Oznacza to, że z jego montażem powinien sobie poradzić w zasadzie każdy i uszczelnić całe połączenie w dosłownie kilka minut. Prosty montaż z całą pewnością docenią osoby, które obawiają się wszelkich czynności manualnych.

Kupując opaski zaciskowe metalowe do węży, koniecznie przejrzyj również inne urządzenia niezbędne w każdym przydomowym ogrodzie. Należą do nich między innymi uszczelki, znane także jako o-ringi, które dodatkowo uszczelniają połączenie hydrauliczne, gdyż ulegają ściśnięciu w trakcie dociskania, a tym samym wypełniają wszelkie szczeliny, którymi mogłaby przedostać się woda.

Opaska do węża – zamów już dziś!

Przejrzyj wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie, które służą do zwiększenia trwałości i szczelności łączenia. Każdy produkt dostępny w tej kategorii jest odporny na użytkowanie, a do montowania nie trzeba ogromnej wiedzy technicznej. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań do kontaktu z naszymi pracownikami. Na wszystkie odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, telefonicznie lub mailowo, zależnie od Twoich prywatnych preferencji.


 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium