Roboty koszące

Niewiele osób ma świadomość tego, że pielęgnacja trawy wcale nie musi równać się angażowaniu swojego cennego czasu na rzecz jej przycinania za pomocą kosiarek spalinowych, elektrycznych czy akumulatorowych. Robot koszący, bo o nim mowa, to nowoczesne urządzenie, które procesem koszenia trawy zajmie się automatycznie – bez Twojego udziału. To niezwykle ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzasz czas oraz w pewnym stopniu także pieniądze. Przejrzyj wszystkie modele i zamów już dziś w atrakcyjnej cenie, którą możesz negocjować!

Dlaczego roboty koszące to dobre rozwiązanie?

Czas jest bardzo cenny, szczególnie ten wolny, który można wykorzystać na wiele różnych sposobów wraz ze swoją najbliższą rodziną. Poświęcanie go na wielogodzinne, czasochłonne przycinanie trawy, rzadko bywa przyjemnym zajęciem, które jednocześnie jest męczące. Robot koszący trawę, niezwykle nowoczesne rozwiązanie w świecie narzędzi ogrodowych, staje się z roku na rok coraz popularniejszy. Ma budowę i sposób działania podobny do samojezdnych odkurzaczy domowych, robotów, które sprzątają cały dom z okruszków i kurzu, zupełnie bez angażowania użytkownika.

Jak działa robot koszący? Otóż urządzenie wystarczy uruchomić ręcznie lub zaplanować jego uruchomienie się w chwili dogodnej dla domowników, np. gdy nikogo nie ma w domu. Możesz samodzielnie wybrać dzień rozpoczęcia pracy, godziny, a nawet to, kiedy robot ma zakończyć proces koszenia trawy i powrócić do stacji dokującej.

Kosiarki automatyczne mają kilka trybów pracy, dzięki czemu można ich działanie dostosować do aktualnych potrzeb względem trawnika czy wymagań właściciela. Urządzenia mogą jeździć na wprost lub po okręgu, w trybie ręcznym z kolei roboty koszące podążają za wskazaniami operatora. Polecamy tryb inteligentny automatyczny – wówczas kosiarka automatyczna samodzielnie wybierze to, co robić w danej chwili, aby jak najlepiej wykorzystać pozostały czas jej pracy.

Robot koszący trawę – już nie tylko nowinka technologiczna

Automatyczna kosiarka dzięki bezszczotkowym i niezawodnym silnikom cechuje się wydajnością zbliżoną do tradycyjnych urządzeń elektrycznych. Jednostki napędowe są eksploatowane bez nadzoru człowieka, zatem za proces monitorowania ich pracy odpowiadają specjalne systemy zabezpieczające, dzięki którym są w zasadzie całkowicie chronione przed zatarciem czy przegrzaniem.

Robot koszący – najważniejsze zalety

Robot koszący trawę ma wiele zalet, dzięki którym staje się coraz popularniejszy.

  • Oszczędność czasu – urządzenie samodzielnie realizuje proces ładowania akumulatora i koszenia trawy, przez co Twój zakres eksploatacji sprowadza się wyłącznie do okresowego sprawdzenia, czy urządzenie działa w sposób zgodny z oczekiwaniami.
  • Wysoka trwałość – większość producentów w przypadku robota koszącego zastosowała wyłącznie najnowsze technologie, które zwiększają jego wytrzymałość na zużycie. Wszystkie podzespoły zostały bowiem zaprojektowane tak, aby nie powodowały zagrożenia w przypadku, gdy nikogo nie ma dookoła.
  • Skuteczność działania – ogromną zaletą robota koszącego jest rezultat, jaki można uzyskać po skończonej przez niego pracy, która jest precyzyjna i staranna.

Zamów już dziś. Chętnie pomożemy w wyborze kosiarki i przedstawimy telefonicznie lub mailowo wszystkie rodzaje robotów koszących o najlepszych parametrach, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium