Produkty tygodnia

GARDENX Zamiatarka ręczna do trawnika 90015
GARDENX Zamiatarka ręczna do trawnika 90015

378,00 zł

Cena regularna: 398,00 zł

Najniższa cena: 398,00 zł
szt.
Podstawa słupa wbijana 46x46x550 mm
Podstawa słupa wbijana 46x46x550 mm

9,98 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 9,90 zł
szt.
GARDENX Robot koszący E1800ST
GARDENX Robot koszący E1800ST

1 898,00 zł

Cena regularna: 2 999,00 zł

Najniższa cena: 2 999,00 zł
szt.
Kapelusz damski SH09 S&G
Kapelusz damski SH09 S&G

37,99 zł

Cena regularna: 39,99 zł

Najniższa cena: 39,99 zł
szt.
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny

19,98 zł

Cena regularna: 39,88 zł

Najniższa cena: 33,90 zł
szt.

Glebogryzarki elektryczne

Glebogryzarki elektryczne

Glebogryzarki elektryczne umożliwiają precyzyjne spulchnianie gleby bez wykorzystania silnika spalinowego, który wymaga uzupełniania paliwa podczas pracy. Nie zawsze jednak urządzenia o większej mocy mają sens – czasami wystarczy model elektryczny, który uskutecznia utrzymanie gleby oraz przeprowadzanie prac ogrodowych, takich jak uprawę roślin, nawet w przypadku przydomowego niewielkiego ogródka. Przejrzyj każdą glebogryzarkę elektryczną i zamów już dziś!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Czym cechuje się glebogryzarka elektryczna?

Glebogryzarki elektryczne składają się przede wszystkim z wału oraz noży, które skutecznie spulchniają glebę, nawet tę ubitą i wymagającą szczególnie intensywnej obróbki. Duża szerokość robocza większości urządzeń oraz wydatne koła transportowe zapewniają precyzyjną pracę przez cały czas eksploatacji, nawet w nieco utrudnionych warunkach użytkowych. Poszczególne modele różni także moc silnika oraz głębokość robocza, a także wiele innych parametrów technicznych, łączy jednak szerokie zastosowanie, gdyż sprawdzą się zarówno w dużych parkach, jak i w prywatnym ogrodzie.

Maszyny te, niezależnie od marki i producenta, są:

  1. Wytrzymałe – wszystkie glebogryzarki elektryczne są przeznaczone do wieloletniej eksploatacji, gdyż mają wysoce wydajne silniki niewymagające żadnych zabiegów konserwacyjnych. To duże ułatwienie dla osób, które chcą ich używać w swoim ogrodzie.
  2. Wydajne – warto wiedzieć, że glebogryzarką można z łatwością obrobić nawet największe przestrzenie. To wynika ze specyfiki pracy silnika elektrycznego, który cechuje się bardzo dużą wydajnością w stosunku do poboru energii, a także możliwością spulchniania bez żadnych ograniczeń.

Sprzęt dostępny na tej podstronie wyposażony jest w wiele zestawów hartowanych noży, które gwarantują wysoką efektywność pracy. Pomaga w niej także duża szerokość robocza oraz głębokość, dzięki czemu można jednorazowo obrobić znacznie więcej gruntu.

Jakie mają parametry techniczne glebogryzarki elektryczne dostępne w naszym sklepie?

Urządzenia dostępne w naszym sklepie są różnorodne, wszystkie łączy jednak wysoka wydajność. Urządzenia mają przeważnie silnik o mocy wynoszącej około 1,5 kW, który stanowi optymalny przystanek pomiędzy wysoką wydajnością a korzystną ceną bieżącej eksploatacji. Silniki elektryczne są bezemisyjne, nie generują hałasu i nie wymagają kosztownych zabiegów konserwacyjnych oraz uzupełniania ciekłego paliwa, dzięki czemu maszyną można pracować także w ogrodach znajdujących się w gęstej zabudowie.

Prawie wszystkie mają także składane uchwyty – znacznie ułatwiające transport urządzenia oraz jego składowanie – a także noże wysokiej jakości, które skutecznie rozdrabniają i mieszają glebę, przygotowując ją do dalszych prac. Zapraszamy do zakupu glebogryzarki w naszym sklepie już dziś!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium