Filtry
Producent
Cena
  • od
    do
Produkty tygodnia

Szelki podwójne do kos i podkaszarek Gardenx
Szelki podwójne do kos i podkaszarek Gardenx

99,00 zł

Cena regularna: 119,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł
szt.
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny

19,98 zł

Cena regularna: 39,88 zł

Najniższa cena: 33,90 zł
szt.
Podstawa słupa wbijana 46x46x550 mm
Podstawa słupa wbijana 46x46x550 mm

9,98 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 9,90 zł
szt.
GARDENX Kosa Spalinowa CG-KW-520
GARDENX Kosa Spalinowa CG-KW-520

499,00 zł

szt.

Husqvarna kosy, podkaszarki spalinowe

Prace polegające na pielęgnacji trawnika na nierównym, wymagającym terenie, należą do bardzo uciążliwych, szczególnie za pomocą sprzętu nieprzystosowanego do tego celu. Wiele osób wykorzystuje wówczas kosiarki, które nigdy nie zapewnią rezultatu zgodnego z oczekiwaniami. Z pomocą przychodzi kosa spalinowa Husqvarna – mocna, trwała i wysoce wydajna, a przy tym także mobilna i wykonana ze zwróceniem szczególnej uwagi na wszystkie, nawet te najmniejsze szczegóły.

HUSQVARNA Podkaszarka spalinowa 122c HUSQVARNA Podkaszarka spalinowa 122c
Producent: Husqvarna
Cena:

1 149,00 zł

szt.
zobacz więcej
HUSQVARNA Wykaszarka spalinowa 129R HUSQVARNA Wykaszarka spalinowa 129R
Producent: Husqvarna
Cena:

1 749,00 zł

szt.
zobacz więcej
HUSQVARNA Wykaszarka spalinowa 135R HUSQVARNA Wykaszarka spalinowa 135R
Producent: Husqvarna
Cena:

3 099,00 zł

szt.
zobacz więcej
HUSQVARNA Wykaszarka spalinowa 543RS HUSQVARNA Wykaszarka spalinowa 543RS
Producent: Husqvarna
Cena:

2 998,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kosa spalinowa Husqvarna – najważniejsze zalety dla konsumenta

Kosa spalinowa Husqvarna należy do kategorii urządzeń szczególnie istotnych we współczesnym ogrodnictwie. Narzędzia te są bowiem przeznaczone do szybkiej obróbki nawet największych połaci terenów pokrytych gęstą, źle utrzymaną trawą oraz chwastami, których obróbka za pomocą jakichkolwiek innych narzędzi byłaby w zasadzie niemożliwa. Duże uskoki, zagłębienia, kamienie oraz nierówny teren przecinany kamieniami uniemożliwia prowadzenie standardowej kosiarki, podczas gdy nie stanowi żadnego problemy dla kosy spalinowej Husqvarna.

Jej budowa jest bardzo prosta. Urządzenie składa się tak naprawdę z trzech podstawowych części – silnika umieszczonego w górnej części, wysięgnika oraz mechanizmu służącego do cięcia szczególnie uporczywych zachwaszczeń i grubej trawy. Kosę prowadzi się – w przeciwieństwie do pchanej kosiarki – na szelkach, które operator zakłada na siebie i podtrzymuje urządzenie na wybranej wysokości. Zastosowanie szelek znacznie ułatwia wykaszanie trawy przy zachowaniu wysokiej wydajności pracy, bez zmęczenia i uciążliwego poprawiania narzędzia podczas pracy.

Kosa ma wysoką moc wyjściową, która gwarantuje szybką obróbkę dużych powierzchni, jest także wyjątkowo poręczna i doskonale sprawdza się w szerszym zakresie obrotów niż większość narzędzi konkurencji. Ponadto jest ergonomiczna, zatem ułatwia prace na terenach wymagających szczególnie dużego zainteresowania i poświęcenia ogromnej ilości czasu. Nie bez powodu wszyscy sięgają po markę Husqvarna. Podkaszarka spalinowa, jak udowadnia ta znana od lat firma, może łączyć najlepsze cechy wszystkich urządzeń.

Podkaszarka spalinowa Husqvarna – czym się charakteryzuje?

Podkaszarka spalinowa Husqvarna stanowi nieco inne urządzenie niż powyższe. Jest przede wszystkim znacznie mniejsza i bardziej poręczna, a mniejszą głowicą żyłkową można z łatwością dotrzeć do najmniejszych zakamarków na swojej posesji. Podkaszarki spalinowe Husqvarna mają jeden, najważniejszy cel – ułatwić docinanie trawy w trudnodostępnych miejscach i wszędzie tam, gdzie nie da się dotrzeć kosiarką spalinową lub wykaszarką, zatem wokół rabat, na podjazdach, wokół ogrodzeń i w miejscach trudnodostępnych, np. skarpach czy przy oczku wodnym. Są zatem nieodzownym narzędziem na większości posesji.

Husqvarna – podkaszarka spalinowa do amatorskich i profesjonalnych zadań

Marka Husqvarna kosy spalinowe traktuje ze szczególnie dużym zainteresowaniem, a ich produkcją zajmuje się już od lat. Efekty widać jak na dłoni – firma stawia na sprawdzone, pewne rozwiązania, które dopracowuje dosłownie do perfekcji od wielu lat swojej obecności na rynku. W efekcie wszystkie wykaszarki spalinowe odznaczają się przede wszystkim pełną zgodnością parametrów dedykowanych z realnymi, dzięki czemu można je kupić zarówno do domu – szczególnie modele o niewielkiej mocy, jak i do firm, zajmujących się profesjonalną obróbką największych parków czy terenów zielonych.

Husqvarna – kosy spalinowe i podkaszarki bez ograniczeń

Warto wiedzieć, że wykaszarka spalinowa Husqvarna ma wiele zalet, przez które jest niezwykle popularna na rynku. Przede wszystkim charakteryzuje się:

  • Mobilnością – wykaszarka spalinowa jest zasilana mieszanką paliwa, przez co cechuje ją między innymi stuprocentowa mobilność i łatwość eksploatacji. Przy zalaniu odpowiedniej jakości paliwa, można skutecznie obrobić ogromne tereny w bardzo krótkim czasie – bez przyłącza do prądu oraz innych mediów.
  • Niskimi kosztami eksploatacji – mieszanka paliwa jest z reguły znacznie tańsza w eksploatacji niż energia elektryczna, szczególnie w przypadku dużych zleceń i obróbki wielkich, rozłożystych ogrodów.
  • Bezawaryjnością – od lat na rynku narzędzi ogrodniczych prym wiedzie firma Husqvarna. Kosa spalinowa jest kolejnym urządzeniem tej marki, która – podobnie jak w przypadku pozostałych – wyznacza na nim trendy, również w kwestii jakości. Narzędzia są wytrzymałe, wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów i przeznaczone dla najbardziej wymagających osób.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium