Odśnieżarki

Śnieg to praktycznie nieodłączny element każdej zimy. To, co się z nim łączy to nie tylko atmosfera świąt i piękne widoki, ale i problem na drogach i chodnikach. Świeży śnieg należy bowiem szybko usunąć z tych powierzchni, aby zapewnić bezpieczeństwo przechodniom oraz kierowcom. Dotyczy to nie tylko miejsc publicznych, ale i prywatnych posesji. W pozbywaniu się zalegającego śniegu z pewnością pomoże Ci jedna z naszych odśnieżarek.

Zakup odśnieżarki, czyli jak podejść do tematu

Odśnieżarki to sprzęt, dzięki któremu oczyścisz powierzchnie szybko i sprawnie. Przed zakupem zwróć uwagę na powierzchnię, na której chcesz wykonywać pracę. To do niej dopasujesz wydajność odśnieżarek, aby jak najbardziej zoptymalizować ten proces. Zastanów się również, czy postawisz na model spalinowy, czy elektryczny. Różnią się one od siebie kilkoma kwestiami.

Odśnieżarki spalinowe w naszej ofercie

W ogrod24.com dostępne są odśnieżarki spalinowe, czyli zasilane paliwem. Ze względu na to mają one większą moc, więc odległość nie jest problemem i poradzą sobie niemal w każdych warunkach atmosferycznych – osiąga ona wartość nawet 1,65 kW. Jest to zasługa także elektrycznego rozrusznika.

Wyposażono ją także w uchwyty regulacyjne. Dzięki nim intuicyjnie zmienisz prędkość obrotu komina i dostosujesz rytm pracy odśnieżarki do panującej aury i stopnia zaśnieżenia. Koła zwiększą także Twój komfort. Jak więc widzisz, ta niewielka maszyna ma naprawdę ogromne możliwości.

Odśnieżarki elektryczne od ogrod24.com

Do usuwania śniegu z asfaltu oraz powierzchni z cementu doskonale nada się także odśnieżarka, której rodzaj napędu jest elektryczny. W przeciwieństwie więc do swoich spalinowych odpowiedników wymagają one stałego podłączenia do prądu.

Produkty te podczas pracy wyrzucają zebrane ilości śniegu na odległość sięgającą 6 metrów. Mają one regulowany komin, który obrócisz o 180 stopni. W ten sposób nadasz kierunek biegu zebranemu śniegowi i trafi on w wybrane miejsce.

Produkty od najlepszych producentów

Odśnieżarki, dmuchawy do liści czy inne urządzenia do ogrodu z naszej oferty pochodzą od szwedzkiej znanej i cenionej marki STIGA, czy GARDENX. Są to cenione firmy, które podbiły serca milionów osób na całym świecie. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak to jest korzystać z tego typu urządzeń, koniecznie spróbuj – odmieni to bieg pracy w Twoim ogrodzie.

Poza tym nasz sklep oferuje również wiele drobniejszych narzędzi do pracy na grządkach czy przydatnych podczas opieki nad trawnikiem oraz estetyczne i atrakcyjne meble ogrodowe. Zapraszamy!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium