Filtry
Produkty tygodnia

Podstawa słupa wbijana 46x46x550 mm
Podstawa słupa wbijana 46x46x550 mm

9,98 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 9,90 zł
szt.
Kapelusz damski SH09 S&G
Kapelusz damski SH09 S&G

37,99 zł

Cena regularna: 39,99 zł

Najniższa cena: 39,99 zł
szt.
GARDENX Robot koszący E1800ST
GARDENX Robot koszący E1800ST

1 898,00 zł

Cena regularna: 2 999,00 zł

Najniższa cena: 2 999,00 zł
szt.
GARDENX Zamiatarka ręczna do trawnika 90015
GARDENX Zamiatarka ręczna do trawnika 90015

378,00 zł

Cena regularna: 398,00 zł

Najniższa cena: 398,00 zł
szt.
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny

19,98 zł

Cena regularna: 39,88 zł

Najniższa cena: 33,90 zł
szt.

Akumulatorowe klucze udarowe

Klucz udarowy akumulatorowy to elektronarzędzie wykorzystywane nie tylko w warsztatach samochodowych i u wulkanizatora, ale także w przydomowych warsztatach miłośników motoryzacji. To właśnie z branżą mechaniczną najbardziej kojarzą się klucze udarowe, choć mogą być one wykorzystywane również przy pracach budowlanych bądź remontowych. Niezależnie od prac, do jakich wykorzystujesz tego rodzaju klucz, możesz mieć pewność, że kupując u nas, inwestujesz w profesjonalne narzędzia, które ułatwią Ci majsterkowanie – codziennie i od święta.

Kiedy przyda się klucz udarowy akumulatorowy?

Klucz udarowy służy do przykręcania i odkręcania zapieczonych śrub. Narzędzie to znacznie ułatwia i przyspiesza prace związane z koniecznością wszelkiego rodzaju montażem lub demontażem przedmiotów posiadających elementy śrubowe. Najczęściej udarowy klucz akumulatorowy spotkamy u wulkanizatora, który używa do go wymiany opon – a konkretniej do przykręcania i odkręcania śrub w kołach samochodowych. Z racji dużych obciążeń, śruby te są niezwykle ciężkie do usunięcia, a ze względów bezpieczeństwa powinny być bardzo mocno przytwierdzone. W tym wypadku klucz udarowy to często jedyne rozwiązanie.

Akumulatorowy klucz udarowy w asortymencie Ogród 24

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze klucze udarowe akumulatorowe dostępne na rynku. Współpracujemy ze światowymi producentami, którzy tak samy, jak my, cenią sobie jakość i profesjonalizm. Doskonale wiemy, że praca z odpowiednimi narzędziami to nie tylko znaczne ułatwienie, ale również bezpieczeństwo, które w każdym warsztacie powinno być wartością priorytetową.

W Ogród24 znajdziesz klucze udarowe w różnych konfiguracjach, zestawach i cenach, umożliwiających całą gamę prac mechanicznych. Dostępne są produkty bez ładowarki i akumulatorów oraz takie, które obejmują wszelkie niezbędne elementy do uruchomienia klucza. Dzięki temu z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Jak wybrać profesjonalny i mocny klucz udarowy akumulatorowy?

Wybierając klucz udarowy akumulatorowy z naszego asortymentu, weź pod uwagę przeznaczenie, zakres planowanych prac oraz własne preferencje. Warto także kierować się parametrami, które nakreślą dokładny profil poszczególnego produktu. Na co zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim na:

  • maksymalny moment obrotowy,
  • częstotliwość udaru,
  • zmianowa prędkość obrotowa na biegu jałowym,
  • maksymalny moment zrywający,
  • napięcie akumulatora,
  • obecność ładowarki i akumulatorów w zestawie.

Przyjęło się, że jeśli częstotliwość udarów oraz moment obrotowy są wysokie, to klucz udarowy akumulatorowy może sprawdzić się na większej ilości płaszczyzn. Cechuje się bowiem większą mocą, która przekłada się na łatwość i szybkość pracy.

Klucze udarowe akumulatorowe – wygoda i precyzja pracy

Udarowy klucz akumulatorowy to wygoda, którą docenisz. Urządzenie to praktycznie wyklucza użycie siły fizycznej, nawet w przypadku bardzo zasklepionych nakrętek i śrub. Dzięki temu cały proces przebiega szybko i bezproblemowo.

Warto także zaakcentować fakt, że klucze udarowe w tej kategorii posiadają akumulator. Oznacza to, że są one bezprzewodowe, co znacznie wpływa na mobilność pracy. Akumulatorowe produkty możesz zabrać ze sobą w każde miejsce i korzystać z ich pomocy nawet tam, gdzie nie ma stałego dostępu do energii elektrycznej. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii akumulatory te mają dłuższy czas pracy, a w razie czego, można je szybko naładować ładowarką.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium