Nożyce do żywopłotu

Dla wielu ogrodników żywopłot to prawdziwa duma, która ma zdecydowanie największy wpływ na estetykę ogrodu. W szczególności, gdy oddziela działkę od innych domów, obiektów firmowych czy ulic i chodników. Żywopłot to niestety zarazem także roślina, której trzeba poświęcić mnóstwo czasu, aby wyglądała tak dobrze, jak na zdjęciach innych hodowców. Poza jej wzrostem liczy się bowiem dalsze utrzymanie. W naszym sklepie oferujemy różne elektryczne nożyce do żywopłotu, które zdecydowanie warto zakupić już dziś.

W czym pomagają dobre nożyce do żywopłotu?

Nożyce do żywopłotu przybierają zupełnie różne kształty oraz formy, wszystkie jednak łączy ich zastosowanie – ułatwiają proces obcinania i docinania różnych krzewów oraz roślin w taki sposób, aby uzyskać prostą i przewidywalną linię cięcia, bez poszarpanych krawędzi i uszkodzeń istotnych elementów roślin.

Nożyce akumulatorowe są obecnie prawdziwym hitem sprzedaży, co wynika w głównej mierze z łatwości ich użytkowania. Są to bowiem akcesoria zasilane za pomocą wbudowanej baterii, która zapewnia nawet wiele godzin intensywnej eksploatacji – aby kontynuować pracę, wystarczy ją naładować.

Nożyce do żywopłotu różnią się oczywiście wielkością, co ma także podstawowy wpływ na ich zastosowanie. Małe i kompaktowe nożyce służą głównie do podkaszania małych krzewów oraz trawy tuż przy rabatach i innych roślinach czy też wokół elementów architektury ogrodowej, w tym lamp, foteli zamontowanych na stałe lub altanek. Czasami dotarcie zwykłą kosiarką w tego typu miejsca jest w zasadzie zupełnie niemożliwe. Aby skutecznie obrobić trudno dostępne miejsca, warto kupić nożyce, które charakteryzują się:

  • Niezawodnością działania – nowoczesne nożyce podłączane do sieci elektrycznej lub działające na podstawie akumulatorów cechują się bardzo wysoką trwałością.
  • Wygodą użytkowania – wszystkie urządzenia oferowane na tej podstronie zapewniają wysoki komfort pracy, gdyż tak naprawdę obcinają niewielkie gałązki oraz części trawy w zasadzie samodzielnie – operatorowi pozostaje ich ustawienie w odpowiednim kierunku.
  • Różnorodnością – prawie wszystkie nożyce dostępne w naszym sklepie mają różną długość ostrza, zatem zależnie od wyboru mogą znaleźć zastosowanie w praktycznie każdej wielkości ogrodzie.

Dlaczego nożyce elektryczne warto kupić właśnie u nas?

Wszystkie nożyce do żywopłotu dostępne w naszym sklepie ułatwiają utrzymanie żywopłotu w idealnym stanie wizualnym. Urządzenia duże i przeznaczone do długiej, intensywnej pracy, mają dwustronne ostrze o długości nawet 60 cm, ergonomiczny uchwyt zmniejszający zmęczenie, a także przezroczystą płytkę ochronną, która zabezpiecza oczy w trakcie pracy. Zamów już dziś swoje nowe nożyce do żywopłotu!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium