Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Szybkozłączki ogrodowe

Szybkie i efektywne wykonanie prac ogrodowych zależy głównie od liczby zastosowanych rozwiązań technicznych. Warto w przypadku przydomowych ogrodów i trawników postawić przede wszystkim na szybkozłączki ogrodowe. Trwałe, mocne i wydajne akcesoria umożliwiają szybkie podłączanie oraz rozłączanie węży od przyłącza wody, jak i przedłużanie zbyt krótkich akcesoriów. Przejrzyj wszystkie złączki do węży ogrodowych!

Szybkozłącza

Jak działają szybkozłączki ogrodowe?

Złączka do węża to stosunkowo niewielkie akcesorium wykonane z tworzywa sztucznego, które ma wiele zastosowań wynikających bezpośrednio z ich konstrukcji. Złączki do węży ogrodowych używa się w celu:

  • przedłużenia węża ogrodowego i łączenia dwóch węży ogrodowych,
  • szybszego podłączania węża do przyłącza wody na terenie ogródka,
  • stworzenia możliwości podłączenia specjalnych zraszaczy,
  • stworzenia dodatkowego ujścia wody,

Każda złączka do węża ogrodowego dostępna w naszym sklepie pochodzi od znanych i lubianych producentów, dzięki czemu wszystkie mają wysoką jakość, jak i parametry użytkowe w pełni zgodne z informacjami producenta.

Urządzenia wyposażone w funkcję STOP pozwalają na wymianę zraszacza bez konieczności zamykania ujęcia wody, czyli zakręcania głównego zaworu wody na ogród, co ma duże znaczenie dla każdego ogrodnika. Złączki ogrodowe dzięki temu regulują przepływ wody do węża ciśnieniowego. Oczywiście oferujmy także urządzenia typu przelot, które nie mają wbudowanego zaworu, tylko działają w trybie ciągłym w obrębie systemów nawadniania.

Złączki do węży ogrodowych – najwyższa jakość to podstawa

Wszystkie szybkozłączki do wody oferowane w naszym sklepie charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością. Tworzywo sztuczne zastosowane do ich produkcji sprawia, że urządzenia nie są podatne na uszkodzenia wynikające z niejednolitego ciśnienia wody, a do ich dokręcenia lub odkręcenia nie trzeba użycia dużej siły.

Zastosowanie do produkcji wytrzymałych materiałów sprawia przy tym, że końcówki do węża doskonale radzą sobie w przypadku szczególnie trudnych i wymagających warunków użytkowania, czyli np. do nawadniania ogrodu o dużym metrażu.

Złączka do węża dostosowana do potrzeb

Przejrzyj wszystkie szybkozłączki do węża i złóż zamówienie już dziś. Gwarantujemy zawsze szybką dostawę, pełną pomoc na każdym etapie zakupu, a także możliwość odpowiedzi na trudne pytania natury technicznej. Dzięki nam każde szybkozłącze do wody okaże się doskonałym wyborem w swojej kategorii cenowej i z pewnością spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl