Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Utrzymanie przydomowego trawnika w odpowiednim stanie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, takich jak oferowane na tej podstronie kosiarki spalinowe Stiga. Urządzenie niezwykle zaawansowane technologicznie i wysoce wydajne, a przy tym także stosunkowo niedrogie w zakupie, są wybierane przez osoby prywatne oraz właścicieli dużych i mniejszych firm. Każda kosiarka spalinowa z napędem Stiga jest dostępna w naszym sklepie jako nowa i objęta długim okresem gwarancyjnym. Przejrzyj i zamów już dziś!

Stiga kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe Stiga – najważniejsze informacje

Dla marki Stiga utrzymanie trawnika w idealnym stanie jest szczególnie istotne, dlatego firma co roku pokazuje swoim potencjalnym klientom mnóstwo ciekawych rozwiązań technicznych, które znacznie zwiększają przyjemność płynącą z docinania murawy do idealnej długości. Kosiarki spalinowe z napędem Stiga oraz w wersji bez napędu są przeznaczone dla najbardziej wymagających osób, które zwracają uwagę nawet na najmniejsze szczegóły ich konstrukcji. Kosiarki Stiga uchodzą za dobry wybór w każdym przedziale cenowym, gdyż:

  • Są wyposażone w sprawdzone silniki – jednostki napędowe w kosiarkach do trawy Stiga są mocne i efektywne. Dla przykładu moc znamionowa w wariancie ST 170 OHV Autochoke wynosi aż 2,6 kW. To doskonały wynik, zważając na niewielkie spalanie, stosunkowo niską masę własną maszyny oraz dużą szerokość koszenia, wynoszącą nawet 51 cm. Firma ma w swojej ofercie także kosiarki spalinowe Stiga z silnikiem marki Briggs Stratton i wielu innych. Wszystkie różni moc, lecz łączy wysoka wydajność koszenia oraz niskie koszty bieżącej eksploatacji.
  • Mają różną pojemność kosza – koszenie trawy wymaga odprowadzenia ściętych źdźbeł trawy w odpowiednie miejsce utylizacji. Wszechstronne kosiarki spalinowe są wyposażone w duże i pojemne zbiorniki, w których mogą pomieścić nawet do 70 litrów ściętego materiału. Oczywiście urządzenia występują w wersji z funkcją mulczowania, za pomocą której można pokryć całą powierzchnię gleby ściętymi źdźbłami trawy.
  • Są łatwe w regulacji – każdy ogrodnik może z łatwością wybrać samodzielnie wysokość koszenia – nawet w zakresie od 22 mm do 80 mm – a także zatrzymywać i uruchamiać maszynę w trakcie pracy, służy w tym celu dźwignia regulacji obrotów, która znajduje się w standardowym wyposażeniu.
  • Wyposażone w efektywne rozruszniki – wysoka moc znamionowa silnika powinna iść w parze z łatwym rozruchem urządzenia. W ofercie marki Stiga znajdują się modele wyposażone w rozruch ręczny, jak i rozruch elektryczny – wybór zależy przede wszystkim od częstotliwości użytkowania oraz oczekiwań finansowych.

Kosiarki spalinowe Stiga – ergonomia przede wszystkim

Kosiarki spalinowe Stiga są także wygodne w eksploatacji, co wynika z podejścia marki względem komfortu eksploatacji swoich urządzeń. Istotna jest zarówno regulacja obrotów silnika, czyli możliwość dostosowania prędkości działania w stosunku do pracy, jak i możliwość prowadzenia kosiarki w każdym kierunku bez użycia nadmiernej siły. Duża pojemność zbiornika paliwa zapewnia możliwość wielogodzinnej pracy i to bez konieczności dodatkowego podkaszania. Wszystkie urządzenia, zapewniając idealne wykończenie, cechuje prędkość maksymalna wynosząca nawet powyżej 5 km/h.

Uchwyt transportowy ułatwia przenoszenie urządzenia, a koła na łożyskach kulkowych nie generują praktycznie żadnego oporu w trakcie pracy. Zamów już dziś!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium