Akumulatory

Akumulatory do elektronarzędzi

W przypadku elektronarzędzi zasilanych za pomocą baterii problemem w miejscu pracy może okazać się wyładowanie akumulatora w trakcie wiercenia, wyrzynania czy jakichkolwiek innych działań związanych z obróbką mechaniczną. To duży kłopot, przez który prace muszą zostać wstrzymane aż do czasu ponownego doładowania baterii. Pomocne okazują się akumulatory do elektronarzędzi dostępne w naszym sklepie, które można wykorzystać jako zamienne i w ten sposób przedłużyć swoją pracę. Przejrzyj wszystkie!

AKUMULATOR E 420 - 2 Ah STIGA AKUMULATOR E 420 - 2 Ah STIGA
Producent: stiga
Cena:

569,00 zł

szt.
zobacz więcej
M18™ akumulator 2.0 Ah M18™ akumulator 2.0 Ah
Producent: Milwaukee
Cena:

274,00 zł

szt.
zobacz więcej
MILWAUKEE AKUMULATOR 3.0 AH M12B3 MILWAUKEE AKUMULATOR 3.0 AH M12B3
Producent: Milwaukee
Cena:

262,00 zł

szt.
zobacz więcej
MILWAUKEE AKUMULATOR 5.0 AH M18B5 MILWAUKEE AKUMULATOR 5.0 AH M18B5
Producent: Milwaukee
Cena:

416,99 zł

szt.
zobacz więcej
MILWAUKEE AKUMULATOR 5.0 AH M18B5 (1) MILWAUKEE AKUMULATOR 5.0 AH M18B5 (1)
Producent: Milwaukee
Cena:

1 000,00 zł

szt.
zobacz więcej
MILWAUKEE AKUMULATOR 6.0 AH M12B6 MILWAUKEE AKUMULATOR 6.0 AH M12B6
Producent: Milwaukee
Cena:

352,99 zł

szt.
zobacz więcej

Czy akumulatory do elektronarzędzi się zużywają?

Z reguły akumulatory do elektronarzędzi na długo zachowują swoje właściwości i realną, początkową pojemność. Głównym problemem tych podzespołów nie jest naturalne zużycie, które co prawda i tak następuje, lecz ma stosunkowo niewielki wpływ na eksploatację, ale brak odpowiedniej pojemności. Nowoczesny akumulator Li-Ion gwarantuje czasami wielogodzinną i jednostajną pracę, lecz czas pracy może zmniejszać się w zależności od jego wieku czy liczby cykli ładowania. Każdy producent ogniw dba o to, aby czas przydatności wydłużyć do maksimum, jednak powyżej pewnej granicy zmiany są naprawdę niewielkie.

Każda bateria ma określoną pojemność, która zapewnia np. 2-godzinną pracę przy pełnym obciążeniu. Co po tym czasie? Należy ją podłączyć do prądu i naładować, zatrzymując w ten sposób realizację poszczególnych działań. Dodatkowe, zamienne akumulatory do elektronarzędzi, wydłużają czas pracy o tyle, ile jest w stanie działać konkretne urządzenie na jednym, pełnym ładowaniu.

W czym pomaga duża pojemność akumulatora?

Każdy akumulator litowo jonowy jest określany za pomocą napięcia (V) oraz pojemności (aH), które należy bardzo precyzyjnie i dokładnie dopasować do wybranego elektronarzędzia. Różnice pomiędzy nimi wynikają oczywiście także z budowy, dlatego jedne baterie mogą sprawdzić się w przypadku urządzeń Bosch, podczas gdy inne będą pasowały wyłącznie do narzędzi Makita.

Duża pojemność akumulatora oraz dostęp do drugiej lub trzeciej sztuki zapasowej przedłuża czas pracy na danym urządzeniu wielokrotnie. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku najmocniejszych wkrętarek lub szlifierki.

Sprawne zasilanie elektronarzędzi – akumulatory najwyższej klasy

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne akumulatory, w tym pojedyncze modele oraz zestawy składające się z dwóch lub trzech sztuk wraz z ładowarką dla najbardziej wymagających osób. Wszystkie mają nowoczesne ogniwa, wytrzymałe i trwałe, odporne na efekt pamięci i z możliwością ich doładowania niezależnie od poziomu wyjściowego. Zamów już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium