Filtry
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Produkty tygodnia
Do końca promocji pozostało:

GARDENX Robot koszący E1800ST
GARDENX Robot koszący E1800ST

1 898,00 zł

Cena regularna: 2 999,00 zł

Najniższa cena: 2 999,00 zł
szt.
Grill na trójnogu 180 cm COOKKING - ruszt ze stali naturalnej + kołowrotek
Grill na trójnogu 180 cm COOKKING - ruszt ze stali naturalnej + kołowrotek

398,00 zł

Cena regularna: 598,00 zł

Najniższa cena: 498,00 zł
szt.
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny
GardenX - Pistolet do podlewania 7-funkcyjny

19,98 zł

Cena regularna: 39,88 zł

Najniższa cena: 33,90 zł
szt.
Szelki podwójne do kos i podkaszarek Gardenx
Szelki podwójne do kos i podkaszarek Gardenx

99,00 zł

Cena regularna: 119,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł
szt.

Grabie

Używanie grabi sprowadza się nie tylko do zbierania opadłych liści jesienią – narzędzia te ułatwiają również sadzenie roślin oraz prawidłową pielęgnację całego ogrodu. W naszym sklepie dostępne są grabie metalowe w wielu rozmiarach, którymi można obrobić zarówno małe przydomowe ogródki, jak i duże, przestronne ogrody.

W prezentowane kategorii można znaleźć uniwersalne urządzenia oraz modele przeznaczone wyłącznie do liści i innych zanieczyszczeń miękkich. Zamów już dziś grabie do trawy najlepszych producentów na rynku w naszym sklepie!

Jakie grabie do trawy oferujemy?

Warto zacząć od tego, że grabie ogrodowe, niezależnie od ich typu i ceny, składają się z dwóch części – trzonka oraz głowicy, czyli części roboczej wyposażonej w zęby. To właśnie od nich zależy przeznaczenie danych grabi oraz to, czy sprawdzą się dobrze w gospodarstwie rolnym, czy może w małym, przydomowym ogrodzie.

W naszym sklepie oferujemy grabie do liści różniące się przede wszystkim rozkładem oraz wysokością zębów, co ma decydujący wpływ na ich użytkowanie.

  • Uniwersalne grabie ogrodowe – to grabie wyposażone w grube, mocne i sztywne zęby, które cechują się dużą trwałością i przeznaczeniem ogólnym. Można je zastosować przede wszystkim do kultywowania ziemi, co jest możliwe właśnie ze względu na sztywno osadzone zęby w głowicy, jak i sprzątać nimi ogrody ze starych roślin, a nawet oporządzić przydomowy trawnik, usuwając liście oraz większe części starych, przegniłych roślin.
  • Grabie do liści – równie popularne, jak te powyżej, jednak o zupełnie innym przeznaczeniu. Akcesoria te są wyposażone w elastyczne zęby uginające się podczas pracy, które mogą dopasować się do kształtu terenu i skutecznie zbierać liście nawet z krzywych i nieregularnych posadzek, ciągów pieszych oraz z nieubitego podłoża. To nieodzowny element wyposażenia każdego domu, gdzie na posesji znajduje się wiele drzew zrzucających jesienią wszystkie liście.

Oczywiście wszystkie urządzenia mogą mieć także znacznie więcej zastosowań, gdyż są przeznaczone nie tylko do usuwania liści. Część z nich może służyć do zbierania owoców i warzyw, inne do pielęgnacji trawy, a jeszcze inne do spulchniania twardej, przemarzniętej gleby, rozbijania grud ziemi czy w produkcji nawozu.

Jak wybrać grabie do trawnika?

Grabie do ziemi czy też do trawnika powinny cechować się głównie jak najwyższą jakością, aby mogły pomagać w oporządzaniu trawników przez wiele lat po ich zakupie. Liczą się przede wszystkim zęby, które powinny być wykonane ze stali borowej lub materiałów elastycznych, trzonek z kolei z drewna, materiałów syntetycznych lub aluminium. Istotna jest bowiem całkowita waga, która nie powinna stanowić żadnego problemu w trakcie pracy.

Zamów już dziś nowe grabie do trawy w naszym sklepie. Zapewniamy szybką realizację oraz pełną pomoc na każdym etapie współpracy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia, pon-pt/8-16 601 144 449
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium